Mobil menü
Telefon
+90 (326) 221 3228
Email
info[@]dogandorse[.]com[.]tr
Adres
Antakya / HATAY
Türkçe Dil Seçeneği İngilizce Dil Seçeneği

Hakkımızda

Anasayfa     >    Hakkımızda
DOĞAN DORSE,

1980 yılından itibaren İskenderun'da dorse üretimi alanında çalışarak bilgi ve tecrübe edinen Ata, Bedi ve Doğan SAMSUM kardeşler tarafından 1997 yılında İskenderun'da kuruldu. Kuruluşundan itibaren tanker üretimine başlayan Doğan Dorse 2001 yılında Antakya'ya taşındı.

2002 Yılında halen faaliyetlerini yürüttüğü yeni sanayi sitesindeki tesisini kurdu. 2005 yılında DOĞAN DORSE LİMİTED ŞİRKETİ olarak yeniden yapılandı. Müşteri memnuniyetini her faaliyetinde gözeten firmamız, üretim kalitesini 2005 yılında aldığı TSE belgesi ile tescil ettirdi.

Firmamızın faaliyet alanı yurtiçi ile sınırlı olmayıp yurtdışında da çeşitli üretimler gerçekleştirmiştir. Ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek her türlü ihtiyaca cevap verecek araçlar üretiyoruz.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'ndan alınan İmalat Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ait Araç Tip onay belgemizin onaylanması ile kalitemizi bir kat daha arttırmanın gururunu ve siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın sevincini yaşamaktayız.

DOĞAN DORSE LİMİTED ŞİRKETİ güvenle taşıma yapabileceğiniz dayanıklı araçlar imal etmektedir.İmalat, montaj, boya işlerinin tamamını kendi tesislerimizde yapmaktayız. Anahtar teslimi ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

İLKE VE DEĞERLER
* Müşteri Odaklı Yapı
* Yenilenme
* Takım Çalışması
* Verimlilik
* Profesyonellik
* Kalite
* Şeffaflık
* Çabukluk
* Sorumluluk
* Çevreye Duyarlılık

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyacı kadar içinde yaşadığımız çevrenin ihtiyaçlarına da duyarlı olmamız gerekmektedir.

Şirketimiz yükümlü olduğu yürürlükte olan yasal mevzuata ve diğer şartlara uyacaktır.
Oluşturduğumuz sistemin devamlı iyileştirilmesini ve sürekliliğini sağlayacağız.

Çevreyle ilgili amaçlarımıza ulaşabilmek için ekonomik açıdan gerçekleştirilebilir ve uygun olması durumlarında, mevcut en iyi, olumsuz çevre etkileri en az düzeyde olan teknolojileri kullanılmasına dikkat edilecektir.

Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin bu konuda bilgilendirilmesine ve bilinçlendirilmesine çaba harcayacağız.
Doğan Dorse Ltd. Şti.
Antakya - Reyhanlı Çevre Yolu Üz. No:17/B/33 Antakya / HATAY / Türkiye
Doğan Dorse - +90 (326) 221 3228